Neler yeni

GENEL Xperia XZ2 Premium'un kamerası artık daha iyi!

yazgül

Moderator
Yönetici
GOLD ÜYELİK
#1
Sony geçtiğimiz Nisan ayında ilk çift arka kameralı akıllı telefonu olan Xperia XZ2 modelini tanıttı. Temmuz ayında yani tanıtıldıktan üç ay sonra kullanıcılar ile buluşturulan akıllı telefon için ilk yazılım güncellemesi yayınlandı.
Xperia XZ2 Premium tanıtıldı! – Video!

Yayınlanan bu güncelleme ile akıllı telefon çok daha güvenli hale getirilirken, kamera tarafında kullanıcıların beğenisini kazanacak iyileştirmeler yapılıyor. Gelin, şimdi Xperia XZ2 Premium yazılım güncellemesine yakından göz atalım.
Sony Xperia XZ2 Premium güncelleme aldı!

H8166 model numaralı cihaz için yayınlanan güncelleme sonrasında yazılım sürüm numarası 51.1.A.12.27 oluyor. Bokeh ve Monochrome olmak üzere çift kamera ile kullanılabilen iki yeni çekim modu kullanıcılara sunuluyor.
Deklanşör tuşunun altındaki fonksiyon tuşu sayesinde bunların arasında geçiş yapılabiliyor. Ayrıca, Ağustos 2018 güvenlik yamaları cihaz ile buluşturuluyor.
Sony’nin OTA yoluyla dağıtımına başladığı güncellemenin tüm dünyadaki cihazlara ulaşması yaklaşık bir – iki hafta sürebilir. Ayrıca, Sony Xperia XZ2 Premium'un ülkemizde henüz resmi olarak satılmadığını belirtmek isteriz.

The post Xperia XZ2 Premium'un kamerası artık daha iyi! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Okumaya devam et...
 
Üst