Neler yeni

GENEL En Teknolojik Bayram İndirimleri!

yazgül

Moderator
Yönetici
GOLD ÜYELİK
#1
Kurban Bayramı’nın yaklaşmasıya beraber beklendiği gibi birçok mağaza indirim kampanyaları düzenlemeye başladı. Doğal olarak genellikle giyim ürünlerindeki fırsatlar ön plana çıksa da elektronik ürün satan mağazalarda da bayram havası hissediliyor. Pek çoğu bugün sona erecek kampanyalardan gözümüze çarpanlardan bazıları şunlar:
N11’de Kurban Bayramı Kampanyası

N11’de 6-10 Ağustos 2018 tarihleri arasında yapacağınız 150 TL ve üzeri bayram alışverişlerinizde bayrama özel kupon kodunu kullanarak yüzde 11 indirimden yararlanabilirsiniz. Mutfak gereçleri, mutfak tekstili, hediyelik şeker ve çikolata, kolonya, kıyma makinesi, pişirme grubu ve derin dondurucu gibi Kurban Bayramı’nda yoğun olarak tercih edilen ürün kategorilerinde geçerli olan Kurban Bayramı Kampanyası dahilinde üç gün boyunca her gün saat 10:00-23:59 arasında hesabınıza bir adet indirim kuponu yükleyebilirsiniz. Ama unutmayın; hesabınıza yüklediğiniz indirim kuponlarını 3 gün içinde kullanmanız gerekmektedir. Bu kampanya büyük bir ihtimalle bayrama kadar devam edebilir. Gelişmeleri ve yeni çıkacak indirim kodların oncecouponatime.com’un N11 indirim kuponlarını yayınlandığı bu özel sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Media Markt’ta Sepette yüzde 5 İndirim Kampanyası

7-11 Ağustos 2018 tarihleri arasında Media Markt’ın internet sitesi üzerinden yapacağınız tüm online alışverişlerde sepette geçerli anında yüzde 5 indirim kampanyasından yararlanabilirsiniz. Ürün veya tutar sınırlaması olmayan Sepette yüzde 5 İndirim Kampanyasından yararlanarak JBL hoparlörlerden beyaz ev eşyalarına, televizyondan kişisel bakım ürünlerine tüm kategorilerde indirimli alışveriş yapabilmek için mediamark.com.tr’ye üye olmanız gerekmektedir. 7 Ağustos saat 22:00’da başlayıp 11 Ağustos 07:00’da sona erecek olan kampanya dahilinde tüm ürünlerde geçerli yüzde 5 indirimden yararlanarak Samsung marka akıllı telefonlar, tüm iPhone modelleri, Lenovo dizüstü bilgisayarlar ve Canon dijital fotoğraf makineleri başta olmak üzere tüm markaların ürünlerini uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.
GittiGidiyor – Teknosa Yaz İndirimi

6-13 Ağustos 2018 tarihleri arasında GittiGidiyor’da Teknosa mağazasından yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli Teknosa Yaz İndirimi Kampanyası'ndan yararlanarak cep telefonlarında ve diğer ürün kategorilerinde geçerli yaz indirimlerinden faydalanabilirsiniz. Kampanya dahilinde GittiGidiyor Teknosa mağazasından yapacağınız cep telefonu haricindeki 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde anında yüzde 7 indirim, GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyesiyseniz anında yüzde 8 indirim kazanabilirsiniz. Cep telefonu ürünlerinde ise anında yüzde 4, GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyesiyseniz yüzde 5 oranında indirim kazanabileceğiniz Teknosa Ekstra Yaz İndirimi Kampanyası'yla ve GittiGidiyor Kazananlar Kulübü ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.
GittiGidiyor’da BKM Express İndirimi

GittiGidiyor’da 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde BKM Express ile ödeme yaparak anında 25 TL indirim kazanabilirsiniz. GittiGidiyor’da 6-10 Ağustos 2018 tarihleri arasında geçerli olan BKM Express indirim kampanyasından yararlanabilmek için hem GittiGidiyor’a hem de BKM Express’e üye olmanız gerekiyor. İndirim kampanyası yalnızca GittiGidiyor’un mobil uygulaması üzerinden yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerlidir. Sepette 25 TL tutarındaki indirimden yararlanabilmek için GittiGidiyor mobil uygulamasında ödeme yöntemi olarak BKM Express’i seçmeden önce telefonunuza BKM Express mobil uygulamasını indirmeli ve üye girişi yapmalısınız.
The post En Teknolojik Bayram İndirimleri! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Okumaya devam et...
 
Üst